Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

SUMPAŞ SU SISTEMLERI METAL ELEK.SAN. VE TİC.A.S.

Değerli Dostlarım,
Sevgili babam ve kurucumuz MEHMET BULMAZ’ ın, zor koşullar altında başlattığı bu sanayi yolculuğuna bugün, 40. yılımızda, Türkiye’nin boru sistemleri üreticisi olarak devam etmenin gururunu yaşıyoruz.

Değerli kurucumuz MEHMET BULMAZ’ dan bizlere kalan en değerli miras olan çalışma azmi, her zorlukla mücadele kabiliyeti, dürüst ve kaliteli alış-veriş, tüketiciye saygı ve vatan sevgisi, bugün bizi her zaman ileriye götüren ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu ilkeler, yanımızdan hiçbir zaman eksilmeyecek olan pusulamızdır.

Türk işçisi, mühendisinin emeği ve yüzde yüz öz sermaye ile üretim yapan SUMPAŞ BORU, birçok kurum ve kuruluşa teslim ettiği büyük projeler ve özel boru çözümleri, bizlerin gurur kaynağıdır. Üretim, satış, teslimat ve sonrası hizmetlerde, SUMPAŞ BORU olarak, her zaman hızlı ve net çözümler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamak, güvenilir marka ve güvenilir kurum olmamızın esas nedenidir.

Yeni yatırımların verdiği heyecan, istek ve azmimiz, yılların birikiminin getirdiği olgunluk ve özgüven ile geniş çözüm ortağı ağımız, tecrübeli alt yüklenicilerimiz, yine bir o kadar tecrübeli ve vizyon sahibi yöneticilerimiz, disiplinli ve başarılı yetiştiğine inandığım ikinci kuşak gençlerimiz ile ayakları her zaman yere sağlam basan, politikaları ve yönetim tarzı ile takdir toplayan bir firma olarak, birçok başarıya hep birlikte imza atacağımızı umuyorum.

Değerli iş ortaklarımız;
SUMPAŞ BORU olarak çalışanlarımız ile birlikte iş hayatımızın her aşamasında yenilikleri ve Teknolojiyi takip ederek kaliteli ve özgün ürünler sunma felsefemiz, siz değerli iş ortaklarımıza SÖZÜMÜZDÜR, Yurt sevgisi, ona hizmetle ölçülür sevdasıyla çıktığımız yolda bugüne kadar ki destekleriniz bize hep güç verdi ve gelecekte de yeni hedeflerimize ulaşmamızda yine en büyük desteğimiz siz olacaksınız. Bizlere bugüne kadar verdiğiniz sınırsız desteğiniz ve samimi güç birliğiniz için teşekkür eder, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hüseyin BULMAZ
SUMPAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı